Що потрібно для самостійної заміни лампи ксенону в автомобілі?

Якщо за якихось причин вам знадобилось замінити ксенонові лампи в автомобілі, тоді необхідно знати, що це дуже відповідальний процес, від правильного виконання якого залежить якість підсвічування дорожнього полотна.

У цій статі мі з вами поговоримо про грамотну заміну ксенонових продуктів в автомобільній системі освітлення.

Перш за все, слід розуміти, що оптичні пристрої, призначені для використання в автомобілі, повинні повністю відповідати встановленим правилам та нормам. А все тому, що від них залежить рівень підсвічування дороги та самопочуття водія. Тому слід обирати тільки ті продукти, які мають відповідний цоколь, кольорову температуру та інші характеристики.

Для того щоб здійснити заміну ксенону в автомобілі, потрібно запастись спеціальними інструментами. Тут ніяк не обійтись без відповідних викруток с різними наконечниками та чистої тряпки.

Також важно розуміти, що сам процес заміни ламп вважається доволі тяжким та довгим. Тому крім всього необхідно запастись терпінням. Кожен етап потребує неабиякої акуратності та уважності.

Перш за все потрібно демонтувати стару лампу із оптичного пристрою. Але для цього доведеться повністю відключити клеми від акумуляторної батареї. Тільки після цього можна приступати к вимиканню блоків фар.

Для того щоб від’єднати ксенонові лампи D1S, необхідно використовувати спеціальний ключ, за допомогою якого викручуються болти, які тримають сам оптичний прилад у кузові. Одразу після цього можна переходити до діставання фари із посадкового місця.

Після грамотного демонтажу ксенону, можна переходити до встановлення нового продукту. Для цього доведеться повторити усі попередні етапи, але у зворотному порядку.

Одразу після того, як будуть встановлені ксенонові лампи в авто, можна приступати к підключенню клем та фіксуванню продуктів за допомогою спеціальних болтів. На цьому процес заміни ксенонових ламп в автомобілі можна вважати завершеним.

Насправді у самостійній заміні ламп в автомобілі немає нічого важкого. Тут просто необхідно дуже уважно підійти до виконання усіх процесів та використовувати тільки якісні продукти.

Якщо вас цікавлять надійні та довговічні ксенонові лампи для автомобіля, тоді рекомендуємо вам відвідати сайт профільного онлайн магазину. Там ви знайдете широкий вибір оптичних продуктів від різних виробників та з різними характеристиками. Серед них ви без проблем підберете найбільш підходящі за всіма показниками продукти.

Виникли якісь питання? Тоді зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця в цій сфері. Менеджер магазину проконсультує вас та допоможе здійснити правильну покупку.